Dj DePReM oFFiCiaL FuN CLuB 1999 / 2o16
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj DePReM iLe Röpörtaj

Dj DePReM iLe Röpörtaj Empty Dj DePReM iLe Röpörtaj

Mesaj tarafından FoRuM KR@Lı Ptsi 21 Eyl. 2009 - 17:03

Dj DePReM iLe röportaj '

Türkiye'nin ve Avrupa'nın Sağlam Dj'lerinden Dj DePReM'Le röportaj :

--: Röportajımızı Kabul Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…

Dj DePReM : Ben Teşekkür Ederim.
--: Dj DePReM Kimdir ? Bize Biraz Kendinden Bahsedermisin ?

Dj DePReM : 24 / 07 / 1988 ALMANYA / DORTMUND Doğumluyum 24 Yaşındayım İsmim YİĞİT HANNOVER' DA Oturuyorum

-- : Neden Dj'liği Tercih Ettiniz. Kendinizi Başka Müzik Tarzlarında veya Dallarında İfade Edeceğine İnanmadın mı ?

Dj DePReM : Ben Küçük Yaştan Beri Müziği Severim Ama Aklımda Dj lik Hiç Yoktu Zamanla Her sey Kendilğinden Oldu Baska Tarzlara Gelince Rap Olabilir Yakında Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşallan Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.
-- : Biraz Dj'lik Geçmişinden Bahsedermisin?

Dj DePReM : Valla Ornek Aldıgım Dj ise DJ ONAY UGURER Sayesinde Dj'lige İlk Adımmı Attım Böyle Bir Çabam Yoktu Öylesine Ama Beğendiler ve Remixlerimi ve Performansımı, Devam Etmemi İstedıler Bende Devam Ediyorum.

-- : Türkiye'de ve Dünya'da Çalışmak İstediğin Kişiler Kimler?

Dj DePReM : Turkiyede Unlulerin %99 ile Calıstıgım Icın Kimseyi Hayal Etmiyorum Ama Genc Kisilerle Calısmayı Tercih Daha Cok Anlayıslı Oluyolar Dunyada Ise Tek Bir Isım Var Oda Bende Kalsın

--: Biraz Özel Hayatın' dan Bahsedermisin ? Özel Hayatında Neler Yaparsın?

Dj DePReM : Özel Hayatımı Reklam Etmeme Gerek Yok. O da Bende Saklı.

Tek Bir Sevdiğim Kişi Hayatım O Benim Tek Askım Olan DJlik

-- : Bir Müzisyen Gözünden Ülkemizin Son Durumu Nasıl Sence?

Dj DePReM : Kriz Var Kriz. Hiç İyi Görmüyorum Gidiş Hattını.

--: Remix Yaparken Nelere Dikkat Edersin ? Gerçeklerimi Yaparsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yaparsın?

Dj DePReM : Valla Güzel Bir Soru Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri İçimde Olanları Yaparım. Muzig'i Dinlerim ve Kendimi Kaybederim Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler Hayal Değil Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

-- : Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

Dj DePReM : Tabiki Benimde Herkezin Olduğu Gibi İs Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Dj'lik Benim Herseyim, Tek Sevgilim Önce Onu İlerleteyim Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

--: Müzik' leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

Dj DePReM: Öyle Bi Lüxüm ve Seçimim Yok. Önce Sevdiğim Ve İstek Muzigi Bulup Sonra Alt Yapılarını Yaparım Ne Tarz Yapmak İstersem Ona Göre Seçerim.

--: Son Olarak Söylemek İstediğin Birşeyler Var mı ?

Dj DePReM : Herkese Başarılar Diliyorum. Banada Vakit Ayırdığınız İçin Ayrıca Teşekkür Ederim.

--: Asıl biz teşekkür ederiz kabul ettiğiniz için

BASARILAR DJ DEPREM SENI SEVIYORUZ
FoRuM KR@Lı
FoRuM KR@Lı
Dj DePReM FuN CLuB Genel Yönetici
Dj DePReM FuN CLuB Genel Yönetici

Erkek
İş/Hobiler : Co Admin
Tecrübe Puani : 11

https://2img.net/r/ihimizer/img102/9427/adszhy7.png

- Similar topics